מאמרים

מריוט – רשת מלונות בינלאומית – Marriott International

קטגוריה: מאמרים, תאריך הוספה: 25.12.2017,

מריוט הבינלאומית (באנגלית: Marriott International) היא חברה אמריקאית בינלאומית המפעילה מתקני אירוח ובתי מלון ברחבי העולם שנוסדה על ידי ג’ון וויליארד מריוט. עד מרץ 2012 החברה הובלה על ידי בנו, ג’ון וויליארד “ביל” מריוט. למריוט הבינלאומית יש יותר מ-3700 נכסים בלמעלה מ-73 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם.
מריוט הוקמה על ידי ג’ון ווילארד מריוט בשנת 1927 כאשר הוא ואשתו פתחו עמדת בירה שחורה בוושינגטון די.סי.. הקיץ בוושינגטון די.סי. הוא מחניק ולח, ולכן היה מריוט משוכנע שהעיר צריכה מקומות כאלה כדי לקבל משקה קר. מאוחר יותר הם הרחיבו את עסקיהם לרשת מסעדות ובתי מלון.
בנם, ג’ון וויליארד “ביל” מריוט, שהיה עד מרץ 2012 גם מנכ”ל ויושב ראש החברה, הוביל את החברה לצמיחה אדירה ברחבי העולם. כיום, מונה מריוט הבינלאומית יותר מ-3700 נכסי לינה הממוקמים בארצות הברית ו72 מדינות וטריטוריות נוספות בעולם.
באפריל 1995, רכשה מריוט הבינלאומית כ-49% מחברת ריץ-קרלטון. מריוט הבינלאומית האמינה כי היא יכולה להגדיל את הרווחים בריץ, חברה מסובכת עם מספר משמעותי של נכסים שמפסידים כסף או שהכנסותיהם קטנות מאוד. ההשקעה הראשונית של מריוט נאמדה בכ-200 מיליון דולר במזומן. לאחר מכן, ריץ החלה להתרחב במהרה ולהיכנס לרווחיות.
למריוט היה מלון במרכז הסחר העולמי בניו יורק אשר נהרס עם קריסת מגדלי התאומים בפיגועי 11 בספטמבר 2001.
ביולי 2006 הודיעה מריוט כי העישון בכל בתי המלון שלה בארצות הברית ובקנדה יהיה אסור החל מספטמבר 2006, החלטה זו כללה את כל האזורים במלון, כולל חדרי האירוח.

John Willard Marriott,  September 17, 1900

בנובמבר 2011 הודיעה מריוט כי היא מתכוונת לצרף אליה כ-600 נכסים נוספים עד סוף שנת 2015.
בדצמבר 2011 הודיע ג’.וו. “ביל” מריוט כי הוא פורש מניהול מהחברה לאחר 60 שנות שירות בה.
בספטמבר 2016 התמזגה מריוט עם רשת המלונות Starwood, ובכך הפכה לרשת המלונות הגדולה בעולם עם מעל ל-5700 מלונות ו-1.1 מיליון חדרים. מריוט שילמה עבור המיזוג 13.6 מיליארד דולר.
מריוט החלה את פעילותה בישראל עת החלה בניהול מלון “רנסאנס תל אביב” ברחוב הירקון בתל אביב. בשנת 2013 נפתח במרינה בהרצליה מלון “ריץ קרלטון הרצליה” שהוא סניפה השני של מריוט בישראל וסניפו הראשון של מותג “ריץ קרלטון” בישראל. באוגוסט 2017 צפוי להיפתח מלון פאבליקה בהרצליה. המלון יהיה של ישרוטל ושל רשת אוטוגרף קולקשין (Autograph Collection) שבעלות מריוט. מלון זה יהיה הנציגות השלישית של מריוט בישראל.

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך