אטרקציות בישראל

צ’ק אין: מדריך לתייר

קטגוריה: אטרקציות בישראל, תאריך הוספה: 04.08.2017,

שעות הכניסה והיציאה בבתי מלון זהות בארץ ובעולם – בין ‭14:00‬ ל-‭15:00‬ נכנסים ובין ‭11:00‬ ל-‭12:00‬ עוזבים. לפיכך לא נהוג לנסות לשכנע את הצוות המקומי לחרוג “רק” בכמה שעות, עד הערב, ובמיוחד לא ראוי לנסות “לקנות” עוד כמה שעות במלון באמצעות תלונות על האירוח. תהיו בטוחים, פקידי הקבלה מכירים את כל הטריקים. אם התקציב לא מאפשר לשלם עבור לילה נוסף, לא מבקשים טובות.
טיפים
להשאיר טיפ במסעדה זה מובן מאליו, וכך גם צריך להתנהג כשמדובר בבית מלון.
נותני השירותים מפרנסים משפחות מהשכר שהם מקבלים מהמעסיקים ומהטיפים של התיירים. דולר אחד מכל אורח במלון מצטבר לסכום נאה שמאפשר לחדרניות, סוחבי המזוודות ואנשי התחזוקה להתפרנס בכבוד. בקיצור, אין טעם לסחוב לבד את המזוודות כדי לחסוך דולר, שמהווה שבריר אחוז מהעלות הכללית של הטיול. אפשר לתת לבל-בוי טיפ כשהוא מגיע עם המזוודה לחדר ועוד אחד כשהוא מסייע לכם להוריד את המזוודות לרכב.

טלפונים
מאוד לא מומלץ להשתמש בטלפון בחדר המלון לשיחות יוצאות, בעיקר לא לשיחות מחו”ל הביתה.

ילדים
כמעט בכל המלונות המשפחתיים בעולם יש מועדונים מיוחדים לפעילויות ילדים, אבל בחלקם מחויבת השגחת הורים (לילדים עד גיל ‭.(5‬ לגבי הבוגרים, ההורים משאירים במועדון את מספר הטלפון הנייד או מספר החדר, וניתן להזעיק אותם בעת הצורך. הפתרון לקטנים עשוי להיות שמרטף בתשלום, שירות שקיים בבתי מלון רבים.

מפתחות אלקטרוניים
זה קורה לכולם: ניצבים מול דלת החדר במלון והכרטיס האלקטרוני לא פותח. לפעמים הוא פשוט לא נטען כראוי ואז נאלצים לחזור לקבלה, אבל לרוב מדובר בכשלים בטכניקת השימוש: מכניסים מהר ומוציאים לאט או ההפך, מכניסים בכיוון החץ או נגד החץ, מסובבים את הכרטיס או, בשיטה העדכנית ביותר, מעבירים אותו על פני העינית האלקטרונית. ואגב, השמועות שנפוצו לאחרונה כי הכרטיסים המגנטיים מכילים מידע אישי על האורח – אינן נכונות.

Besttravel

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך