הכלכלה בישראל

חברת תעופה – Wizz Air – ויז אייר

קטגוריה: הכלכלה בישראל, תאריך הוספה: 05.12.2017,

ויז אייר (באנגלית: Wizz Air) היא חברת תעופה הונגרית הפועלת במתכונת של חברת תעופה זולה. משרדי ההנהלה של החברה נמצאים בנמל התעופה של העיר בודפשט, אך היא פועלת מ-29 בסיסים ברחבי היבשת. עיקר יעדי החברה הם באירופה, אך היא טסה גם למדינות באסיה כמו אזרבייג’ן, איחוד האמירויות הערביות, גאורגיה, טורקיה וישראל.
ויז אייר נוסדה בספטמבר 2003 והחלה לפעול ב-19 במאי 2004 מבסיסה בקטוביץ, פולין. החברה החלה לפעול 19 ימים לאחר שפולין והונגריה הצטרפו לשורות האיחוד האירופי ובעקבות זאת חלו חוקי האיחוד גם על מדינות אלו (מדיניות השמיים הפתוחים). בשנה הראשונה לפעילותה, הטיסה החברה כ-1.4 מיליון אנשים. בקיץ 2008 החברה פתחה את חברת הבת “ויז אייר אוקראינה” והייתה לחברת התעופה הזולה הראשונה הפועלת באוקראינה.

חברת wizz air היא חברת תעופה הונגרית המציעה טיסות לעשרות יעדים באירופה. החברה היא חברת לואו קוסט, מה שאומר שעל כל שירות שאינו כלול במחיר כרטיס הטיסה – צריך לשלם. בין יעדי חברת וויז אייר מנתב”ג ניתן למצוא את: בודפשט, ריגה, וילנה, ורשה, פראג, דברצן, סופיה, בוקרשט, יאשי, קטוביץ’ ועוד. היעדים מתעדכנים כל העת בהתאם לעונה. כל טיסות החברה מנתב”ג יוצאות מטרמינל 1. כדי למנוע חיובים מיותרים בהזמנת כרטיס טיסה באתר, חיברתי מדריך למציאת טיסות זולות והזמנת טיסות דרך האתר.
כבודה: תוכלו לקחת אתכם תיק במידות 55 X‏ 40 X‏ 23 ס”מ ללא תשלום. כמו גם מעיל או שמיכה אותם ניתן לקחת בשקית נפרדת – ללא תשלום נוסף. אם אתם טסים עם ילדים עד גיל שנתיים תוכלו גם לקחת עגלה מתקפלת לתינוק או עריסה קטנה ללא תשלום.

הצי של Wizz Air

Wizz Air מציגה צי צעיר ואחיד של מטוסי איירבוס ממשפחת דגמי A320, כולל A320s ו-A321ceo. Wizz Air קיבלה משלוח ראשון של מטוסי A321ceo בנובמבר 2015 ועתידה לקבל 20 נוספים עד 2018.

Wizz Air הזמינה מאיירבוס ‏110 מטוסי A321neo בעלי טכנולוגיה חדשה ומערכות ומנועים מתקדמים שיסייעו ל-Wizz Air להפחית עוד יותר את בסיס העלויות מהזולים בענף שלה וכן לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית. כל המטוסים החדשים מצוידים בכנפונים בטכנולוגיית Sharklet.

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך