אטרקציות בישראל

חברה לטיסות שכר

קטגוריה: אטרקציות בישראל, תאריך הוספה: 28.08.2017,

חברת שֶׂכֶר (נקראת גם צ’רטר, מאנגלית: Charter airline) היא חברת תעופה המפעילה טיסות מסחריות שאינן סדירות. מחיר כרטיס לטיסות אלה יהיה בדרך כלל זול יותר ממחיר כרטיס לאותו היעד בטיסה של חברה סדירה. לעתים חברות השכר מפעילות טיסות ליעדים לפי הזמנה של קבוצת לקוחות.
“טיסת שכר” היא טיסה בה מעל לשנים-עשר נוסעים (טיסה בה מספר הנוסעים נמוך יותר זוכה לכינוי “מונית אוויר”). חברות תעופה רבות המפעילות טיסות סדירות, מפעילות בנוסף גם טיסות שכר.
טיסות שכר רבות נמכרות במסגרת חבילת נופש שבה המחיר ששולם כולל טיסות, בית מלון, ושירותים אחרים. לעתים מטוס נשכר על ידי קבוצה אחת גדולה כמו ועדי עובדים, קבוצות ספורט, וחיילים.
חברות השכר כפופות לאמנת ורשה אולם אחריותם כלפי הצרכנים מוגבלת יותר מחברה סדירה. חלה אחריות על החברה במקרים בהם לא הוכח כי ננקטו כל האמצעים הדרושים למניעת הנזק לנוסעים. הנטל להוכיח העדר רשלנות הוא על החברה[.
טיסת שכר הראשונה מישראל למערב גרמניה נערכה ב-6 במאי 1979 ואורגנה על ידי חברת “צ’רטר 1”.זמן קצר אחר כך החלה אותה חברה להפעיל טיסות שכר מישראל ללונדון, במטוסי חברת מונרק איירליינס. ב-1 בנובמבר 1981 החלה מעוף נתיבי אוירלהפעיל טיסות שכר בינלאומית במטוסים ישראלים ליעדים שונים.
חברת “סאן דור” היא חברה ישראלית לטיסות שכר, המשווקת טיסות שכר עבור אל על כחברת בת של אל על. ארקיע וישראייר מפעילות גם הן טיסות שכר בעונת התיירות. גם מחו”ל מגיעות לישראל טיסות שכר רבות ומספר הטיסות הרב ביותר מגיע מיוון,איטליה, הולנד, טורקיה, ספרד ובריטניה.

Besttravel

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך