ביטוח תיירים בישראל

טיסה לחו”ל בהריון: טיפים חשובים לביטוח נסיעות לחו”ל

קטגוריה: ביטוח תיירים בישראל, תאריך הוספה: 02.12.2017,

אם בטוח לטוס בזמן ההיריון? מומלץ שלא לערוך טיסות ארוכות בהריון על מנת שלא לסכן אותו. חשוב להתייעץ עם הרופא לגבי יעד הנסיעה.
השאלה הראשונה שעולה כשאנו מתכננות חופשה בחו”ל במהלך ההיריון היא: האם זה בטוח לטוס בזמן ההיריון?
בעבר נטען כי הלחץ הקיים במטוס משפיע על העובר, אך טענות אלו לא הוכחו מחקרית. למרות זאת, שינויים בלחץ האוויר המתרחשים בזמן הטיסה עשויים לגרום להתייבשות ומגדילים את הסיכוי להיווצרות קרישי דם.

כמו כן, במידה ויש לך היסטוריה של צירים מוקדמים או סימנים המעידים על אפשרות ללידה מוקדמת, מומלץ לוותר על טיסות בתקופת ההיריון.

בכל מקרה, מומלץ שלא לערוך טיסות ארוכות מדי במהלך ההיריון על מנת שלא לסכן את ההיריון. כמו כן, חשוב להתייעץ עם הרופא לגבי היעד אליו את נוסעת – והאם יש צורך בטיפול או חיסונים מיוחדים על מנת להבטיח את תקינות ההיריון.

במידה וההיריון תקין, עולה השאלה: האם יתנו או לא יתנו לי לטוס?

ובכן, תלוי את מי שואלים. אם תשאלי את חברות התעופה, תשובתן תהיה שהן מאפשרות לך לטוס בשמחה, כל עוד לא עברת את השבוע ה-36 (סוף חודש שמיני), וההיריון שלך רגיל ולא בסיכון גבוה.

כדי לוודא זאת ייתכן וידרשו ממך אישור רפואי (בדרך כלל החל משבוע 28, תחילת החודש השביעי), בו מאשר הרופא המטפל שלך כי ההיריון תקין והוא אינו מונע ממך לטוס, וכן את תאריך הלידה המשוער.

חברות הביטוח מצידן מחלקות את תקופת ההיריון לשלושה חלקים, המקבלים התייחסות שונה בביטוח נסיעות לחו”ל:
עד שבוע 12 של ההיריון – חברות הביטוח לא מגבילות רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל, והכיסוי הביטוחי לנשים בהריון כלול בביטוח הנסיעות הבסיסי.
אם את בשבוע 12 עד שבוע 32 של ההיריון – עדיין תוכלי לטוס לחו”ל, אך תתבקשי לרכוש הרחבה לביטוח אישה בהריון. הרחבה זו תקפה רק עד שבוע 32, מתוך רצונן של חברות הביטוח להמנע ממקרים של לידות פג שגוררות איתן הוצאות גבוהות במיוחד.
משבוע 32 ומעלה – חברות הביטוח לא מאפשרות רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל.

מה כולל ביטוח נסיעות בהריון?
ביטוח נסיעות לחו”ל וכן ההרחבות לכיסוי ביטוחי בתקופת היריון מתקדמת מבטיחים כי תקבלי טיפול רפואי בכל מקרה חירום הקשור להריון ומתרחשים במהלך השהייה בחו”ל. הביטוחים כוללים גם פינוי רפואי במקרה הצורך, וחלק מהם מעניקים גם כיסוי ללידה מוקדמת/לידת פג, ומעניקים טיפול ליולדת, לילוד או לשניהם.

חופשה נעימה ומהנה
מהאתר הפניקס

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך