אטרקציות בישראל

רכב שכור. מה חשוב לדעת?

קטגוריה: אטרקציות בישראל, תאריך הוספה: 28.11.2017,

החזרת רכב שכור בחו”ל
איחור בהחזרת הרכב השכור – השכרת הרכב מחושבת לפי פרקי זמן של 24 שעות מהרגע שנאסף בפועל ועד שהוא מוחזר. חברות ההשכרה מבינות שלא תמיד ניתן לדייק ולכן נותנות כמחווה תוספת (grace period) של 29 דקות בלבד ליום האחרון. על כל איחור נוסף חברת ההשכרה תגבה תשלום של יום שכירות שלם לפי התעריף המקומי ובתוספת מיסים מקומיים.

החזרת הרכב השכור מחוץ לשעות פעילות תחנת ההשכרה
אם החזרתם את הרכב השכור מחוץ לשעות פעילות תחנת ההשכרה, זכרו שאתם אחראים לו עד סגירת החוזה בפועל על ידי חברת ההשכרה. לכן, הקפידו להחנות את הרכב בחניון של חברת ההשכרה בלבד ולשלשל את חוזה השכירות והמפתח לתיבה המיועדת לכך (key box).

תאונה עם הרכב השכור
במידה ובמהלך השכרת הרכב הינכם מעורבים בתאונה, עליכם לדווח מיידית הן למשטרה המקומית והן לחברת ההשכרה ולפעול לפי הוראותיהם. בנוסף תידרשו למלא דו”ח תאונה הכולל את פרטי צד ג’ (במידת הצורך). אם רכשתם ביטוח החזר השתתפות עצמית, דו”ח זה הינו הכרחי בזמן הגשת התביעה לביטוח.

אגרות כבישים ומדבקות
בכניסה למדינות מסויימות, כגון אוסטריה, שוויץ, סלובניה והונגריה, יש להצטייד במעברי הגבול במדבקה מיוחדת כדי לנסוע בכבישים המהירים (אוטוסטרדות). זה נכון גם אם אתם רק נוסעים דרך המדינות הללו.
שימו לב שללא מדבקה מתאימה תהיו חשופים לקנסות גבוהים.

השכרה חד כיוונית
במקרה של השכרת רכב חד כיוונית, בין מדינות שונות או אפילו בין תחנות שונות באותה עיר, ייתכן ויחולו דמי החזר. עליכם לברר זאת מראש ולוודא כי גובה דמי ההחזר מופיע על גבי השובר.
טרם יציאתך מהארץ וודא שברשותך:

• שובר ההשכרה.
רישיון נהיגה ישראלי תקף (ממוחשב, עם תמונה ועם כיתוב באנגלית). בחלק מן המדינות נדרש גם רישיון נהיגה בינלאומי תקף, שפרטיו זהים לרישיון הנהיגה הישראלי. באתר משרד התחבורה ניתן למצוא פירוט המדינות המתירות נהיגה עם רישיון נהיגה ישראלי בלבד. בחלק מן המדינות דורשת חברת ההשכרה המקומית רישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לרישיון הישראלי (וזאת, אף אם מדינות אלה מפורטות באתר משרד התחבורה כמדינות בהן אין חובה להחזיק רישיון נהיגה בינלאומי). מומלץ להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי גם במדינות המתירות נהיגה עם רישיון ישראלי בלבד.
כרטיס אשראי בינלאומי על שם השוכר (ששמו רשום על גבי השובר) בלבד, בר תוקף, בעל אותיות בולטות (לא אלקטרוני / Debit-Card). כרטיס האשראי יכול לשמש כפיקדון עבור חברת ההשכרה המקומית, נציגת Hertz במדינת היעד, בעת ההשכרה, עבור חיובים נוספים שיכול שיחולו בתקופת ההשכרה ובמועד החזרת הרכב וכאמצעי לגביית תשלומים נוספים בחו”ל במידת הצורך. הפיקדון בכרטיס האשראי ישוחרר עפ”י מדיניות חברת ההשכרה המקומית.

Besttraval

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך