ביטוח תיירים בישראל

למה אנחנו צריכים ביטוח נסיעות לחו”ל ומה יתן לי הביטוח?

קטגוריה: ביטוח תיירים בישראל, תאריך הוספה: 28.08.2017,

כאזרחי מדינת ישראל אנו זכאים לביטוח בריאות ציבורי, הניתן על ידי קופות החולים, המעוגן בחוקי המדינה. אם חלינו או נפצענו, בהיותנו אזרחים, אנו יכולים לפנות לרופא בקופת החולים או לפנות לבית חולים ולקבל טיפול רפואי ללא עלות או בעלות נמוכה יחסית. הוצאות רפואיות הן דבר יקר, אך אחריות התשלום חלה על המדינה ברוב המקרים. כאשר אנו יוצאים מגבולות ישראל, ביטוח זה אינו תקף, לכן עלינו לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל. במקרה ונזדקק לטיפול רפואי בחו”ל, העלויות יכולות להגיע לעשרות ואף מאות אלפי דולרים שללא ביטוח נסיעות לחו”ל, נאלץ להוציא מכיסינו. במדינות אקזוטיות בהן אנו מטיילים באזורים המרוחקים מערים גדולות ומבתי חולים, אם נפגע ויאלצו לפנות אותנו לבית חולים מרוחק בעזרת פינוי אווירי, או במקרים בהם נזדקק לטיפול רפואי ממושך, ההוצאות עלולות להגיע גם למעל מיליון דולר. לכן, חשוב מאוד שתהיה חברת ביטוח מאחורינו שיכולה לתת לנו את הביטחון הכלכלי במקרה הצורך.
ביטוח נסיעות לחו”ל טוב, ייתן לכם אחריות כספית בארבעה תחומים עיקריים:
• טיפולים רפואיים והוצאות נלוות
• צורך בפינוי רפואי, קרקעי או אווירי
• אובדן או נזק לציוד שלכם
• הוצאות איתור וחילוץ

חלק מהכנה חכמה לקראת טיול בחו”ל היא רכישת פוליסת ביטוח מתאימה. פוליסת ביטוח טובה כוללת, בנוסף על הוצאות טיפול רפואי, גם הוצאות פינו רפואי, כיסוי במקרה של אובדן או נזק לציוד שלכם וכיסוי הוצאות איתור וחילוץ. ישנם גם החזרים כספיים במקרים נוספים כגון ביטול נסיעה, טיסה והוצאות מלווה, כיסוי משפטי ועוד. כדאי לבדוק אם הפוליסה כוללת כיסוי להוצאות איתור וחילוץ או שיש לרכוש זאת כתוספת נפרדת של “איתור וחילוץ”. פוליסת מטיילים טובה, הכוללת הוצאות איתור וחילוץ, מכסה אתכם גם במקרים של אסונות טבע וגם כשיש צורך בסיוע למשפחה בארץ במקרי חירום ובמקרה של אובדן קשר. בנוסף, כדאי שיהיה גם כיסוי מיוחד למצב של פגיעה מסמים.
חשוב לרכוש פוליסת ביטוח מסוכן טוב. במקרים בהם יש צורך בהפעלת הביטוח או החזר הוצאות, רצוי שיעמוד מאחוריכם סוכן עם ניסיון, שידאג לכם לאורך כל התהליך. ביטוח נסיעות לחו”ל הינו נושא המעוגן בחוק, לכן חברות הביטוח מחוייבות לפרוס בפניכם מידע מפורט ומדויק לגבי זכויותיכם כמבוטחים, אותו ניתן לבדוק ולהשוות.
שתהיה נסיעה טובה ובטוחה!

Besttravel

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך