ביטוח תיירים בישראל

ביטוח נסיעות לחו”ל – ספורט חורף

קטגוריה: ביטוח תיירים בישראל, תאריך הוספה: 18.11.2017,

תמיד בסיום הקיץ כולם אומרים עוד מעט מתחיל החורף… אז לאן טסים? כמובן שלחופשת סקי!
השאלה איפה… צרפת, אוסטריה ואפילו יש ריזורטים מדהימים בבולגריה….
אחרי שבחרנו את אתר הסקי שאליו אנו רוצים לטוס, קנינו מגלשי סקי, משקפי שמש וכפפות אפשר להתחיל לחשוב על ביטוח נסיעות לחו”ל סקי.
סקי, פעילות מזחלות או סנובורד נחשבים כמסוכנים ויש לדאוג לביטוח מתאים. הביטוח חייב לכלול כיסוי גם כנגד פגיעה בצד ג’. ישנם לא מעט מקרים בהם תוך כדי פעילות סקי אנו נופלים ונפגעים, אך בנופלינו אנו מתנגשים ופוגעים באנשים הנקרים בדרכנו או סמוכים לנו ואנו עלולים לגרום להם נזק שיפגע במקור ההכנסה שלהם, ועל כך אנו עלולים להיתבע. יש חברות ביטוח שמחריגות ואינן מכסות ביטוח צד ג’ בפעילות סקי, על כן יש לחפש כיסוי כזה ולא להסכים להחרגה של כיסוי צד ג’ בפעילות סקי.

בחירת ביטוח סקי צריכה לכלול התייחסות לנקודות הבאות:
• התאמת תקופת הביטוח בפוליסה למספר ימי הנסיעה.
• מהו גובה דמי ההשתתפות העצמית?
• האם ההחזר הכספי עבור רכישת תרופות הוא מלא?
• האם הביטוח מכסה הטסה רפואית לישראל?
• האם הביטוח כולל כיסוי לפעילויות איתור וחילוץ?
• מהו גובה הכיסוי לציוד הסקי?
• האם חברת הביטוח מפעילה מוקד טלפוני המאויש 24 שעות ביממה כדי לספק לכם מענה בעת הצורך?
• האם הפוליסה כוללת לא רק פגיעה שנגרמה למבוטח, אלא גם כיסוי לפגיעה שגרם המבוטח לצד שלישי?

ביטוח נסיעות לחו”ל לא כולל הרחבה של ספורט חורף. תוספת תשלום של ספורט חורף יכלול – סקי, סנובוארד, מגלשות שלג ועוד פעילויות מסוג זה.
תוספת זו עולה בין 5.5$- 9$ ליום על מחיר הבסיס (תלוי איזו חברת ביטוח).

חשוב:
• יש לשים לב שהכיסוי נועד לפעולות סקי הנעשות במסגרת תחביב בלבד (סקי שלג ו/או סנובורד ו/או מזחלות שלג, באתר המיועד לכך בשעות הפעילות המוכרזות של האתר ובמסלולים המיועדים לכך) ואינו מיועד לספורט חורף שנעשה במסגרת תחרות כלשהי ו/או במסגרת התאגדות.
• במקרה של אירוע רפואי בחו”ל, כתוצאה מפעילות הסקי, ההוצאות הרפואיות יכוסו על ידי חברת הביטוח עד לחזרתו של המבוטח לישראל.
• נשים בהריון אינן יכולות לרכוש הרחבה לביטוח סקי

באפשרותך ליצור עמנו קשר, והנציג יסייע לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם – טל: 03-9238000/1/3 שעות פעילות: ימים א’-ה’ 17:00 – 09:00

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך

לקרוא באתר