ביטוח תיירים בישראל

7 טיפים לביטוח נסיעות מושלם

קטגוריה: ביטוח תיירים בישראל, תאריך הוספה: 21.10.2017,

אנחנו רוצים לשתף אתכם ב- 7 טיפים לביטוח נסיעות טוב ומשתלם יותר:

1. אם אתם חולים כרוניים, בעלי מצב רפואי קודם לנסיעה, או אם אתן בהריון: הפוליסה הסטנדרטית מחריגה בד”כ את הכיסוי למקרה ביטוחי הקשור בקשר ישיר או עקיף למצב רפואי קיים או קודם. הרחיבו את הפוליסה במידת האפשר, על מנת להימנע מתשלום עלויות רפואיות גבוהות.

2. איתור חיפוש וחילוץ: לאלו בינינו שיוצאים לאיזורים נידחים שבהם יש סכנת היעלמות, חובה לרכוש כיסוי זה. הכיסוי ידאג לבירור סיבת היעלמות המבוטח וארגון משלחת חיפוש שתטוס לארץ שבה נעלם.

3. הולכים לעשות סנפלינג בהימאליה או לגלוש בהוואי?.. דווחו על כל פעילות אתגרית תחרותית או מקצועית, ופעילויות מיוחדות אחרות, כדי לקבל – מראש – כיסוי ביטוחי לפעילויות אלו.

4. ביטול נסיעה: בכל ביטוח ישנו סעיף ביטול נסיעה, המאפשר החזר הוצאות עד גבול האחריות המצוין בפוליסה, מסיבות שונות שאינן תלויות במבוטח. לדוגמא: אשפוז המבוטח או בן משפחה קרוב, מותו של בן משפחה, צו 8 ועוד. כיסוי זה חל בד”כ כחודשיים לפני הנסיעה.

5. הטסה רפואית: וודאו כי הביטוח כולל הטסה רפואית לישראל בליווי צוות רפואי, או (חס וחלילה) הטסת גופה לישראל, והמשך טיפול רפואי בישראל.

6. מטען: שימו לב כי יש הגבלה בסכום הביטוח הכולל, וכן בסכום הביטוח לכל פריט והתשלום הינו על בסיס ערך פריט משומש. חשוב לדעת כי ניתן להרחיב כיסוי לדברי ערך ופריטים נוספים.

7. עשו ביטוח מייד לאחר הזמנת החופשה: כך לא תהיו בלחץ ברגע האחרון, ותוכלו להתאים לעצמכם עם סוכן הביטוח, את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר לנסיעה.

והכי חשוב: תיהנו ותחזרו בשלום!

מאמרים נוספים

ביטוח רפואי לתיירים השוהים בישראל – איילון חברה לביטוח בע”מ
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 22.03.2019

איילון חברה לביטוח בע”מ מציעה לתיירים השוהים במדינת ישראל ביטוח רפואי. השירותים רפואיים ניתנים באמצעות “שירותי בריאות כללית” באמצעות כרטיס מגנטי הניתן לכל מבוטח בדומה לאזרחים הישראלים החברים בקופה. מי יכול להצטרף לביטוח? # תושבי חוץ, בחורי ישיבה, בני נוער וסטודנטים, המגיעים לישראל למטרות בילוי, תיירות ולימודים לתקופות קצרות וארוכות. ...

המשך
ביטוח תיירים עבור תושבי חוץ הבאים לטייל בישראל בהראל – Tour & Care
קטגוריה: Без рубрики, תאריך הוספה: 04.02.2019

פוליסת ביטוח הבריאות של הראל לתיירים בישראל מעניקה למבוטחיה כיסוי עבור מבחר הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז, כגון: ביקור אצל רופא מומחה, בדיקות, תרופות ועוד. לרשות המבוטח עומד מערך שירותי בריאות בפריסה ארצית, הכולל רופאים, מעבדות, מכונים ובתי מרקחת. פוליסת ביטוח הבריאות Tour & Care מיועדת לתיירים ולתושבים ...

המשך